.

.

Josmo Унисекс-Дете Одење Чевли Првиот Вокер

Josmo Унисекс-Дете Одење Чевли Првиот Вокер

DEN 478.56

Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% Кожа.Увезени.Кожа за ѓон.Вратило мерки околу Глуждот од лак.Подигнете отворање мерки околу 1 наоколу.На 8190 вокер бебе чевли е сакана класичен направени од страна на Josmo над 15 години и усвоен од страна на родителите насекаде. 100% висококвалитетна кожа бебе чевли за учат да одат.Структурирани кожа bootie и рамно дно коригира и поддржува деца одење движење.Родителите сакаат класичните резолуцијата се погледне и различни бои.Достапни во редовни и пошироко големината за да ги собере сите деца на нозе.Фустан нагоре или надолу во овие глуждот висина oxfords.Тие имаат двојна боја единствена и laces кои одговараат само десно.Josmo Чевли нуди мешавина на модерен и традиционалните стилови кои не skimp на квалитет со цени дека и родителите и децата може да се возбудени!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата