.

.

Поларните Женска Faux Крзно Топло Термички Водоотпорен Отворен Одење Снег Зима Гумен Ѓон Теле Чизми

Поларните Женска Faux Крзно Топло Термички Водоотпорен Отворен Одење Снег Зима Гумен Ѓон Теле Чизми

DEN 1199.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Гумен ѓон.Вратило мерки околу 11 од лак.ГОРНИОТ : Овие врвен квалитет чизми се изградени со користење на методот на welting што ги прави повеќе комфорни и издржливи.Достапни во различни горниот материјали, вклучувајќи cardy, shearling и faux крзно, сите Достапни во низа на модерни бои.ЦЕЛОСНО КРЗНО ОБРАБЕНИ : Премија одделение faux крзно е наредени во текот на овие чизми од врвот до пети зголемување на удобност и делуваат како изолација за вашите нозе.Да се биде целосно крзно обрабени зголемува чизми капацитет да го задржат топлина, додека обезбедување на долготрајна удобност и супериорен амортизирање.ИЗДРЖЛИВИ & АНТИ-ПРОПАДНА ГУМЕН ЃОН : Квалитет на цврсти пластични гумен ѓон кој е водоотпорен и има анти-лизга дизајн со длабоко упатуваа обезбедување заштита против сите надворешни услови доживеа за време на есен и зима.Влечење предвидени со овие чизми ќе ви помогне да стигнете преку зимските месеци со доверба преку дебел снег, поројниот дожд, па дури и мраз.СТРАНА ПАТЕНТ : Кој внатре патент главната advtange е време потребно да се стави на и полетување на чизми.Секој патент трае неколку секунди да се повлече и сигурно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата