.

.

Inlefen Унисекс Компјутерски Очила Класичен eyewear Гроздобер Оптички правоаголник Наочари

Inlefen Унисекс Компјутерски Очила Класичен eyewear Гроздобер Оптички правоаголник Наочари

DEN 907.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Метална рамка.PC леќа.не-поларизирани.Леќа ширина : 49mm.Мост : 22 милиметри.Рака : 130 милиметри.Леќа ширина : 49mm.Носот мост : 22mm, Рака : 130mm.Заштита на очите од штетните екран светла, UVA и UVB зраци.Направен од лесен уште издржлив материјал, обезбедување на максимална удобност.Одлично за работа, облекување, оди на забави, испраќање подароци, итн.Опис : 100% Сосема нов и Висок квалитет.Издржлив, лесен, класичен дизајн, анти-замор, екстра јасно lense ЗАШТИТА на ВАШИТЕ ОЧИ - Висока Енергија Сина Светлината емитирана од електронски уреди (како што се компјутерите, ТВ, smartphones) покажале да го зголеми ризикот од визија услови од болки во суви очи да макуларна дегенерација.Одржување на здрави очи со намалување на изложување на висока енергија сина светлина.На отворено и дружење на пролетта пауза, во среќен час, на плажа, забавите или состанок надвор на аголот кафе; Рамка Материјал : PC Леќа Материјал : AC Леќа Ширина : 49mm Леќа, Висок : 33mm Мост со Ширина : 22mm нозе должина : 130mm Боја : Како на сликата покажува Пакет вклучува : 1x Читање Очила 1x Очила крпа 1x очила случај Забелешка : 1 : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2 : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата