.

.

Zonster 5pcs за Чистење со Четки Храна Одделение од Нерѓосувачки Челик Слама Четка за Пиење Слама за Чистење со Четка во Собата на Кујната Чиста Перење Алатки

Zonster 5pcs за Чистење со Четки Храна Одделение од Нерѓосувачки Челик Слама Четка за Пиење Слама за Чистење

DEN 1452.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Направени од храна одделение од нерѓосувачки челик, тоа е издржлив.Не само за чистење цевчиња, но исто така и за чистење цевки или тешко-да-чиста цевка агли.Должина може да се постигне целата внатрешна површина на слама за темелно чистење.Меко долго најлон влакната кои ефикасно чистење на слама без гребење на слама.Лесно да се чисти и обновливи.Опис : Вкупна должина : 7 inch Material : храна одделение од нерѓосувачки steel Quantity : 5 PCThe пакетот вклучува : Слама четка *5.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата