.

.

Ruluti 5pcs Пиење Слама за Чистење со Четка Поставена Цевка Цевка Почиста од не ' Рѓосувачки Челик Слама Четка Кујната Чиста Перење Алатки

Ruluti 5pcs Пиење Слама за Чистење со Четка Поставена Цевка Цевка Почиста од не ' Рѓосувачки Челик Слама Четка

DEN 119.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Лесно да се чисти и обновливи.Не само за чистење цевчиња, но исто така и за чистење цевки или тешко-да-чиста цевка агли.Должина може да се постигне целата внатрешна површина на слама за темелно чистење.Направени од храна одделение од нерѓосувачки челик, тоа е издржлив.Меко долго најлон влакната кои ефикасно чистење на слама без гребење на слама.Опис : Вкупна должина : 7 inch Material : храна одделение од нерѓосувачки steel Quantity : 5 PCThe пакетот вклучува : Слама четка *5.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата