.

.

8 Парчиња рачен Ритам Јазот Чистење Алатки,Врата, Прозорец Песна Чистење Алатки Ритам Агол Пукнатина за Чистење со Четки за Лизгачки Врата/Плочка Линии/Shutter/Автомоб

8 Парчиња рачен Ритам Јазот Чистење Алатки,Врата, Прозорец Песна Чистење Алатки Ритам Агол Пукнатина за Чистење

DEN 287.28

Залиха
Достапно за вашата нарачка

????【Најдобри Четки Комбинација】:2 парчиња Песна за Чистење со Четка со Сунѓер,2 парчиња dustpan чиста четка, 1pcs swan форма прозорец песна за чистење со четка, 1 buc прозорец слепи четка, 1 buc бела рачка ритам јазот четка.1 buc домаќинство апаратот четка,да ги исполнуваат на вашиот различните барања за чистење на сите тврдоглав валкани јазот толку лесно како професионалец. ????【Издржлив Материјал】:Лизгачки Прозорец или Врата Песна за Чистење со Четка се составени од справува во премиум ABS пластика и влакната во полипропилен,кои се слободни од загадување и издржливост. ????【Дизајн Карактеристики】:Нов дизајн Песна за Чистење со Четка со Сунѓер е лесно да се чисти Прашливи прозорец ролетни и да се отстрани прашина,ПОВЕЌЕ НЕ чистење на ролетни, еден по еден,Различни видови на пукнатина четки ќе ви помогне да ги уништи прашина во било скриени јаз. ????【Широко се користи】:ги Користат овие алатки за да го чисти прозорецот жлебови, прозорец ролетни, клима уред,автомобил отвори, лизгачки врата / туш вратата песни, плочка линии,компјутерски тастатури, шпорет на гас, мијалник, тапа, тоалет прекинувач, када, итн. ????【Лесно да се Чисти и да ги чува】:На почисто четка има голема флексибилност, отпорност на абење и топлина девијации.По се валкани, се мијат со вода за да се врати чистота како new With виси дупка може да се откажам и да зафаќаат помалку простор.Dustpan Чистење со Четка 2-во-1 мини четка & dustpan да се чисти прозорецот од патеката прашина.Прозорецот Shutter Четка Двојно заврши дизајн слепи почиста, се справи со различни места, како на автомобил на пропустливи, тастатура, клима уред слепи. Крпа платно поклопецот е лесно да се отстрани за перење.Мали четки работат и за мали апарати.

Кон својствата

Material:
PP plastic handle, nylon bristle,Super fine sponge, microfibre cloth cover, Iron base for bristle. Package include
Најдобри предлози во категоријата