.

.

Mriya Скалпот Massager Четка Шампон Четка Течни Апликатори Силикони Чешел за Медицина Скалпот на Главата Течност Чешел Етерично Масло на Косата Третман Уред Коса -Бела

Mriya Скалпот Massager Четка Шампон Четка Течни Апликатори Силикони Чешел за Медицина Скалпот на Главата Течност

DEN 503.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【СЛОБОДНИ ВАШИТЕ РАЦЕ】Тоа може да се примени течност директно да ги корените на вашата коса без губење течност, и ефектот е подобар. 【ПОУДОБНО】Надгради силикони мека владетел, повеќе мека чешел заби, подобро се вклопуваат во главата, тие можат да масажа на главата и да се промовира циркулацијата на крвта. 【ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН】Подобра текстура го прави тоа задржете како и држење на глувчето.Подобар стисок смисла, ергономски дизајн, удобен зафат не падне. 【ЗАШТИТА на ВАШИТЕ НОКТИ】Овој производ е погоден за кои има долга и manicured ноктите, нема да го оштети вашиот маникир за време на миењето на косата повеќе. 【ИЗВЕСТУВАЊЕ】Овој производ е Течност Апликатори Силикони Чешел.Препорачливо е да додадете течност во течноста во резервоарот.Ставете треба да биде тест на главата и потоа се фаќа со Mriya Течни Апликатори Силикони Чешел.Чешел забот е силиконска мека владетел, па ако имате премногу коса ќе навивам вашата коса, препорачливо е да чешел косата мазна пред да го користите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата