.

.

О-Cedar Замена Рачка (47.5 инчи Долг)

О-Cedar Замена Рачка (47.5 инчи Долг)

DEN 383.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Сигурно придава на многу O-Cedar четка и Метла глави.Челична рачка за долготрајна издржливост и здрав чувствуваат.Одговара на овие O-Cedar брендирани производи : Dual-Акција Флип Четка, Тврдо Подот 'N Повеќе, Dual-Акција Прашина Четка, Power Corner Метла, Риболовецот Метла, и Брзо 'N Лесно Метла.НЕ СЕ ВКЛОПУВА ЛЕСНО ПРИСИЛУВА СПИН ЧЕТКА ИЛИ МИКРОФИБЕР КРПА ЧЕТКА.Автентични О-Cedar замена рачка која одговара на сите метли и четка од O-Cedar .НЕ СЕ ВКЛОПУВА ЛЕСНО ПРИСИЛУВА СПИН ЧЕТКА.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата