.

.

HuaShslt 12pcs Шминка Четки Поставите Сина Справи со Фондацијата Руменило во Прав Сенки Concealer Усна Око Сочинуваат Четка Козметика, Убавина Алатки Шминка Поставите Шминка

HuaShslt 12pcs Шминка Четки Поставите Сина Справи со Фондацијата Руменило во Прав Сенки Concealer Усна Око

DEN 948.48

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Погодна за двете професионална употреба и за домашна употреба.Лесен за употреба и удобен за носење.Лесно да се држиме прав, природна боја, рендерирање униформа.Не бледнее и без коса намалувањето четки се зголеми и да ги презентираат вашиот живот вкус.Тоа е пренослив и лесен за употреба и носат.Материјал : Синтетички Влакна + Wood Size : четка max Должина : 19cm Quantity : 12pcs/set Please забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење.2. Поради различни екранот и друга светлина,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата