.

.

BLLXMX 25pcs Шминка Четки,Убавина Инструмент Поставите Фондацијата Меша Руменило Веѓата Lash Фан Усна Лицето Шминка Concealer Четка за Полнење,Кабуки Четка за Полнење(Црна)

BLLXMX 25pcs Шминка Четки,Убавина Инструмент Поставите Фондацијата Меша Руменило Веѓата Lash Фан Усна Лицето

DEN 427.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Нашите производи ќе ги донесе удобноста на вашиот живот и да ви ја доживее радоста на животот за време на употреба.Вашето задоволство е наш врвен приоритет.Основни Голема Кабуки Шминка Четки и прецизни око шминка четки.МЕКА и СВИЛЕНКАСТА на допир, четки се густи и во облик на добро.Меки, но цврст да се применуваат шминка, на влакната исто така не падне во текот на шминка процес за апликација.Синтетички Четка Косата, На краток дрвена рачка ви овозможува да подобра контрола на четка кога сликарство.Име на производ : Шминка четка во собата.Користете сцена : патни, дневни шминка, итн.Материјал : влакна влакната, метал цевка четка, метална четка род.Спецификации : 25pcs Handle тип : долг стап.Карактеристики : Средна должина, трајни рачки за лесно сила и долг живот.Направени од мека, густа синтетички влакна, кои не го апсорбираат вишокот течности и крем производи или падне.Мулти-функционални четка маска, гравирање и обликување на лицето, беспрекорна.Четка комплет вклучува сè што ви треба за природни шминка и око шминка.Тежина : 800g.Производ пакување : картон.[пакет количество] x1you наидат на проблеми во текот на трансакцијата или употреба, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе го реши проблемот со вас.Ако ви требаат повеќе производи, ве молиме кликнете на мојата продавница да се избере。.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата