.

.

Затворен Велосипедизам Велосипед Фитнес Опрема 13Kg Хром Flywheel Мулти-Позиција Потпирач за Дизајн Соодветен Дом за Нечујно Вежба Велосипед Чекор Фитнес Машини

Затворен Велосипедизам Велосипед Фитнес Опрема 13Kg Хром Flywheel Мулти-Позиција Потпирач за Дизајн Соодветен

DEN 1178.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

★ПОВЕЌЕ ПРИКАЖУВАЊЕ на ПОДАТОЦИ:Опремени со LCD монитор за лесно да ги пратите вашето време, брзина, далечина, пулсот и калории потрошувачка.Ви помогнат подобро да се разбере спорт. ★РАЗУМНО ПРИСПОСОБУВАЊЕ НА ВОЗЕЊЕ ПОЗИЦИЈА:Три bi-directional корекција им овозможи на спортистите на различни височини, за да имате научни и удобно возење искуство. ★КАРАКТЕРИСТИКИ : различни костец, различни начини и со различни костец направи возење побогати и повеќе интересно.Пред црево на велосипед има ролери, кој е дизајниран да биде лесно да се движите и да се зачува простор. ★НАЈДОБРИ ВРТИ ВЕЛОСИПЕД:во Споредба со други велосипеди, има поголем flywheel тежина и повисок квалитет на тешки челик, што значи дека ќе биде повеќе стабилно и безбедно. ★100% SERVICE : Ако сте збунети во врска со квалитетот на производот или имате било какви други прашања, можете да ни e-mail и ние ќе бидеме среќни да го реши проблемот за вас.Ако не сте задоволни со производот или не се погодни, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор.СПЕЦИФИКАЦИЈА : ?Големина : за 114.3*54*116.2 cm/45*21.25*45.74 инчи?Тежина : околу 37.5 kg?Носивоста : 125kg THE ПРОИЗВОД СОДРЖИ : 1* внатрешна молчи велосипед.

Кон својствата

? Size:
about 114.3*54*116.2cm/45*21.25*45.74 inches
? Weight:
about 37.5kg
? Bearing capacity:
125kg
THE PRODUCT CONTAINS:
1* indoor silent bicycle :
Најдобри предлози во категоријата