.

.

Праисториски Диносауруси Чаши, 9 мл., Партија Корист (Пакување од 8)

Праисториски Диносауруси Чаши, 9 мл., Партија Корист (Пакување од 8)

DEN 143.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

8 чаши.Куп кој пурпурна triceratops во дива вегетација.Се воспостави првобитната се погледне во одбележувањето со овие чаши.Служат на пијалоци во оваа чаша на партии и забава прилики.Сум скенирање.Inc е најголемиот дизајнер, производител и дистрибутер на декорирани партија стоки и лица додатоци во светот, основана во 1947 година. Нашата Компанија исто така е водечки снабдувач на подароци, дома декор, и tabletop производи, како и примарен извор за подарок заврши, подарок кеси, канцелариски материјал, и лиценцирани производи.Нашата партија понудата е составена од повеќе од 300 иновативни партија ансамбли вклучувајќи садови, прибор, балони, Новини, канцелариски материјал, подарок заврши, и украси.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата