.

.

TANKE Бела Чадор Рек Чадор Складирање Кошница Железо Издлабени Чадор Складирање Кошница Стојат Носителот на Решетката

TANKE Бела Чадор Рек Чадор Складирање Кошница Железо Издлабени Чадор Складирање Кошница Стојат Носителот на

DEN 2361.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Направени на квалитетот железо материјали, цврсти и издржливи.Направи чадор брзо се суви и не се навлажни земјата.Тоа е многу погодно за чување на чадор во кошница.Задржи чадори суви, чисти и добро организиран.Домот на боја и стилски издлабени дизајн го прават совршена декорација во вашите ходникот, ходник и хотел.Спецификација : Материјал : Железо Боја : Бела Големина(Кол*H) : 15.5*49 cm / 6.1*19.3 инчен (Прибл.) Пакет Листа : 1 * Чадор Складирање Кошница.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата