.

.

Април Корнел Чај Атмосфера, Chickadee Се Провери Црвениот

Април Корнел Чај Атмосфера, Chickadee Се Провери Црвениот

DEN 273.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Реверзибилна чај атмосфера мерки 13 од 10-инчен.Една страна карактеристики chickadee проверете печати.Зелена цветни печати за обратна.Памук надворешноста со изолација.Кука на врвот за практично складирање.Користење на природата бои, линии, облици и форми, како и нивните водичи, април Корнел е дизајни се инспирација за да се направи една прилика на секој ден.Сите април Корнел постелнина се печатени во Индија, каде што квалификувани занаетчии се комбинираат возраст-стари практики со современите техники за да се создаде убава, живописни, богати ткаенини за вашиот дом и мебел.Април Корнел постелнина се сите поединечно филтрирани, обоена и везени со рака : не две парчиња се сосема исти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата