.

.

Lvydec Дрво Ноел Знак Tabletop Декорација, 17 x 8 Инчен Декоративни Ноел Знак со Борови Шишарки Табела Централен Зимски Одмор Тремот Двор Оркестарот

Lvydec Дрво Ноел Знак Tabletop Декорација, 17 x 8 Инчен Декоративни Ноел Знак со Борови Шишарки Табела Централен

DEN 599.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Дрво Божиќ НОЕЛ Знак】 Божиќ декоративни знак карактеристики големи црвени НОЕЛ и poinsettias борови шишарки.Дрво НОЕЛ знак оркестарот носи еден допир на земјата рустик и празнична атмосфера во вашиот дом или двор. 【Божиќ Маса Оркестарот】 Ова дрво НОЕЛ знак мерки 17*8 инчен, дрво база се залагаме за лесно стои, совршено централен декорација за mantel, маса, кујна, countertop, десктоп да го прослават зима и Божиќ!. 【Внатрешна и Надворешна Божиќ Декорација】 Цвет божиќ НОЕЛ знак е направен од дрво и платно, може да се користи за внатрешна отворено.Можете да се прикаже во entryway, пред вратата, тремот, патио, тревник или домашна градина, создавање на една празнична и добредојде амбиент на вашиот дом. 【Совршен Одмор Акценти】 Божиќ НОЕЛ стои оркестарот е одлично парче за да го прослават празнична празник.Се донесе овој самостојна НОЕЛ знак дом како дел од божиќ оркестарот и ќе се шири весели Празник добредојде на своите гости и соседи. 【Задоволство Гаранција】 Заштитени од 30 Ден ПАРИ гаранција за враќање на, ве молиме контактирајте со нас директно со било кое прашање.Lvydec Дрво НОЕЛ Знак Tabletop Декорација, 17 x 8 Инчен Декоративни НОЕЛ Знак Селски Дрвен Декор со Борови Шишарки и Poinsettias Табела Централен Зимски Одмор Тремот Двор Оркестарот Дрво божиќ НОЕЛ знак е идеален за Божиќ декорација или Божиќ подарок, housewarming подарок.Божиќ знак, може да бидат поставени пред вашата врата, во дворот, балкон, тремот и може да работи како ентериер парче во вашиот простор за живеење или entryway, додава Божиќ навиваат за вашата куќа.Детали : големина : 17*8 инчен (W*H) Материјали : Дрво, свила(poinsettias цвет).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата