.

.

(5 PK) FJX90-6-6 Хидраулични Фитинг 3/8 Цревото 90 Лактите, со 3/8 Женски JIC HY U

(5 PK) FJX90-6-6 Хидраулични Фитинг 3/8 Цревото 90 Лактите, со 3/8 Женски JIC HY U

DEN 326.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Бренд : Gator MPN : C-FJX90-6-6 U-Серија, HY дизајн UPC : не се применува.Ова е нова 5 Пакување на Weather Head По-Пазар 06 U-668. Овие приклучоци се за 3/8" цревото со 90 Лактот со теми 3/4x-16 теми ( 3/8).Сите од нашите фитинзи доаѓаат со капи ова ќе се заштити теми и помогнат на монтирање чисти, за време на превозот и складирањето.Оваа фитинг ќе crimp користење на Weatherhead T400, T410, T420, T440. Оваа фитинг, исто така, ќе crimp во Паркер crimper како HY монтирање.Ако не можете да најдете на вклучите вашиот изглед за молам дозволете ми да знам, и јас ви помогне да се најде, ние акции 2,750 различни монтирање.Бренд со Gator.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата