.

.

Суровини Шепи Природни Matatabi Мачка Држи Лекување - Необработени, Безбедно и Здрав - Мачка Silvervine Стапови за Мачки од Сите Возрасти - Природни Catnip Џвакање Стапови - Silvervi

Суровини Шепи Природни Matatabi Мачка Држи Лекување - Необработени, Безбедно и Здрав - Мачка Silvervine Стапови

DEN 383.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

СВЕЖИ, СИТЕ ПРИРОДНИ CATNIP СТАП : Нашата catnip стапчиња се берат од silvervine растенијата, исто така познат како matatabi, роден на густа планинскиот џунглите на Југоисточна Азија.Традиционалните catnip има само една мачка attractant, matatabi silvervine има два, што нашите 100% природни мачка matatabi стапови два пати како гадна!Суровини Шепи мачка nip стапчиња не содржат конзерванси, адитиви или вештачки состојки.Нашата мачка silvervine стапчиња се здрави и живи и немаат штетни или зависност својства.ПРИРОДНИ CATNIP ИГРАЧКА УБЛАЖУВА СТРЕСОТ : Matatabi мачка држи chews ќе ви помогне вашата мачка да се развивам и да се намали нивната анксиозност!Кога се јаде, Silvervine catnip делува како седатив, но кога мирис, таа дејствува како стимулатор.Оваа мачка silvervine да се држиме дојде во рака за стресна или анксиозност-предизвикување настани како земање на патување во автомобил или посета на ветеринар.Matatabi играчка мачка џвакање стапчиња се исто така супер корисна со помагање во acclimating мачка на нова средина, особено во засолништа и rescues.MATATABI МАЧКА ДРЖИ CHEWS ПОДДРШКА ОРАЛЕН s оралното здравје, па дури и подобрување на лош здив!Не само што тие ќе ги задржи вашите мачки устата писклив чисти, theyll чувајте ги забавуваат!.Почнав Суровини Шепи Храна за Миленичиња да се направи тоа практично, прифатлива и достапни за миленичиња на родителите да им обезбеди на своите кучиња и мачки со здрава храна за миленичиња, третира, chews, целата храна toppers и додатоци.На Суровини Шепи Храна за Миленичиња, ние веруваме дека најдобра шанса да се има среќен, здрав домашно милениче е преку врвен квалитет на исхрана.Тоа е причината зошто ние го користиме само најсвеж, сите природни состојки извори од одговорното и етичко фарми. ~Shelli Mc Donald, Суровини Шепи Храна За Миленичиња Сопственик.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата