.

.

68OZ Стакло Стомна со Капак и Spout - Висока Отпорност на Топлина Стомна за Топла/Ладна Вода & Iced Чај (C 2.0 L)

68OZ Стакло Стомна со Капак и Spout - Висока Отпорност на Топлина Стомна за Топла/Ладна Вода & Iced Чај (C

DEN 814.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

✅ ДОБРО ЗА ЛАДНА И ТОПЛА ВОДА -На borosilicate стакло може да издржи температура од -20℃ 150℃, овозможувајќи им на вриење или замрзната вода се истури директно во тоа (2.0 Литарски). ✅ ИЗГРАДЕНА НА BOROSILICATE СТАКЛО - STOVETOP БЕЗБЕДНО - отсуство на олово гарантира 100-процентно рециклираат производи; супериорен отпорни на употреба, стомна е подебел од други брендови на пазарот и е двоен-annealed да се даде дополнителна издржливост. ✅ ФУНКЦИОНАЛНА РЃА-ДОКАЗ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК КАПАК - 304 од не ' рѓосувачки челик капак карактеристики 2-начин куќи со огромни дупки и мали дупки за филтрација.Тоа е сосема мулти-функционални за семејна употреба.Храна-одделение гумени прстен прави сигурни дека капакот е тесна и не падне додека се фрлаат. ✅ ТРАЈНИ СТАКЛО, ДОМОТ ПОДАРОК - Повеќе природни и здрави, наместо на користење на пластични еден.Ова стакло стомна е широко се користи за вода, iced чај, топла чај, овошје исполнет со вода, домашни пијалоци, ладно пијалак кафе, sangria, млеко, вино, саем,коктел, итн.Тоа е дури и соодветни за да се остави во вашиот фрижидер. ✅ Се КУПИ СО ДОВЕРБА - Ако не сте целосно задоволни само ги споделите со нас и ние ќе ги нудиме брза наплата или замена, без прашања праша.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ СО ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН - Овој carafe е мора да има за секој дом.Користете го како Стомна Вода, Топол Чај Стомна, Iced чај Стомна, Сок Стомна, овошје исполнет пијалоци или повеќе.ИЗГРАДЕНА НА BOROSILICATE СТАКЛО - STOVETOP БЕЗБЕДНО - отсуство на олово 100-процентно рециклираат производи; супериорен отпорни на употреба, стомна е подебел од други брендови на пазарот и е двоен-annealed да се даде дополнителна издржливост.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ - 2300ml/78oz (Вистински капацитет е 2000ml со капак вклучено), се доволно големи за да им служи на вашето семејство за секојдневно да се пие или се забавува гостите во партијата.Димензии : висина-22cm/8.7 во дното дијаметар-13.5 cm/5.32 во, капак дијаметар-9cm/3.55 во.Добро се вклопува во повеќето фрижидери.Совршен за да се подготват и да се служат ладни или топли пијалаци, вода, вино, кафе, iced чај, овошје исполнет сокови.КУПИ СО ДОВЕРБА.Ако не сте целосно задоволни само ги споделите со нас и ние ќе ги нудиме брза наплата или замена, без прашања праша.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата