.

.

Еластичен Бебе столче Крошна - Простор Ѕвезда Астронаут Вселенски брод Младата Шетач Покрие Мулти Употреба Бебе столче Опфаќа Старечки Маска за Шопинг Кошничка

Еластичен Бебе столче Крошна - Простор Ѕвезда Астронаут Вселенски брод Младата Шетач Покрие Мулти Употреба

DEN 890.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

❤ Удобно & Трајни : Ова бебе столче капакот е изработен од 80% високо-квалитетни полиестер и 20% spandex која не е евтина rayon.Па тоа е многу мека, дише, флексибилни, издржливи.Обезбедуваат максимална удобност за мама и бебе. ❤ Целосна Заштита : бебето столче покрие уникатен отворање дизајн го прават можете лесно да пристапите до вашето бебе, исто така, ги споделите со некои воздухот во и без сонцето, обезбедување на 360° заштита за вашето бебе од сончева светлина, ветер, песок, инсекти.И обезбедува топол, темно, тивко и безбедно спиење средина за бебето. ❤ Мулти Употреба : Нашето бебе столче покрие, исто така, може да се користи како бебешко столче маска, пелена табела капак, се грижи poncho, висок стол маска, негување на доењето маска, шопинг количка корица, Тоа дури и може да се користи како бесконечност шамија. ❤ Совршена Големина : На врвот отворање е 13.38 инчен (34 см), на долниот отвор е 28.34 инчен (70 цм), на висина е 27.55 инчен (72 см).Не е премногу голем, ниту премногу мали, одговара на речиси сите големини на колички, така што needn не да се грижите за тоа ќе влечете за да земјата да се добие нечистотија или тешко да се стави на. ❤ Бебе Туш Подарок : разни бои и симпатична модели на бебето столче крошна се многу погодна за момче девојче и бебето.Вашиот мама пријатели и семејства, ќе љубовта овој Мулти Користете ги Опфаќа како Бебе Туш,Роденден на Подарок.Зошто Да Изберете Нашето Бебе Столче Маска?Висок Квалитет на Материјалите 80% високо-квалитетни полиестер и 20% spandex, високо водат ткаенина, многу мека, дише, еластична, издржливи.Голема & Пространа 28.34 инчен (72 см) долго * 27.55 инчен (70 cm) во широк * 13.38 инчен (34 см) со врвот отворање.Еластичен долниот раб може да биде удобно да се инсталира на било шетач и столче, лесно за ракување.Разни Користи Нашите Еластичен Бебе столче Крошна е лесно за чување и разновиден.Тоа обезбедува 360° покриеност за мајката на доењето кога ќе одат надвор да се заштити приватноста.Задржи вашето бебе далеку од ветерот, сончевата светлина, грешки и странец очи.И тоа исто така може да се користи како столче блузи, старечки марами, шопинг кошничка опфаќа, шетач покрива, со висока катедрата покрива, пелена табела ги опфаќа, старечки ponchos, итн.Лесно Заштита На микрофибер површината не остава никакви дамки, кои ја покриваат многу лесно да се чисти.Двете машина за миење и рака мие.Се препорачува за миење на рацете.Измијте нежни, се постават рамен да се исуши.Обезбедување на квалитет на Различни бои и симпатична модели, ова е мода мултифункционален бебе столче крошна дека секоја нова мајка ќе љубов.Ние само обезбедуваме на клиентите со најдобар квалитет на производи и услуги на клиентите.Ако имате било какви прашања за цел или квалитетот на производот, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата