.

.

Бебе Carseat Крошна Покрие Доењето Покрие - Црните Африканци Мајка Старечки Покрие Ќебе Дише Младата Шетач Маска

Бебе Carseat Крошна Покрие Доењето Покрие - Црните Африканци Мајка Старечки Покрие Ќебе Дише Младата Шетач

DEN 359.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 【Супериорен Квалитет】Оваа Девојка Момче е направен од 100% висококвалитетен полиестер, дише, мека, мазна како сатен, здрав и еко-пријателски без загадување или чудна миризба. 【Голем Плоштад Kerchief】Големина : 35.4 x 35.4 во.Овој плоштад косата со шамија е исклучително пријатна и добро за носење на целата година, обезбедувајќи ви топлина во пролет и есен, исто така, донесувајќи ви студенило во жешките летни. 【Мулти-функција Шамија】Оваа женска shawls заврши е одличен Божиќ подароци, одликувања, headband, eckerchief, bandana, шамија, а лицето маска, уво потоплите, headwrap, зглобовите заврши, beanie, пират, итн. 【Погоден за Секојдневна Облекување】Оваа сатен headscarf е совршен акцент на било облека.Оваа свила вратот шамија може да се носи како вратот шамија, шик вратот вратоврска, косата со шамија, раководител вратоврска бенд, headbelt, чанта додаток, шапка декорација, рака бенд, врвка за околу бенд, половината бенд, итн. 【Лесно се Грижи】најдобар начин е да се мијат со рака под 30 ℃ вода.Ако сакате да ја мијат со машината, ве молиме да се стави на шамија во торба за перење, избегнување на шамија испреплетени со други облека за да се оштетени.Железо на ниска температура.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Донесување на модата и удобноста на вашиот секојдневен живот, прикажување на вашиот шарм во секое време и насекаде.Одличен Подарок Идеја за Дами стилски вратот шамија ќе биде најмногу неверојатни подарок за секој посебен дама во вашиот живот.Добиете оваа мека Црни Африкански Мајка глава шамија за вашата сопруга на годишнината, вашата сестра на нејзиниот роденден, вашата мајка на Денот на Мајката, или со вашата ќерка за Божиќ и остатокот увери дека таа апсолутно ќе го сакаат тоа.Спецификација Материјал : Полиестер.Направени со намали отпорни ткаенини.Останува нова по ewash.Големина : 35.4"x35.4".Безвременски Стил : Разни генијален дизајниран и детално ја печатени обрасци (single-страна печатени), шарени, прекрасни, нежни и убави.Одговара за жените во сите векови.Ќе биде специфичен еден во толпата.Пакет се Вклучени 1 вратот шамија.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата