.

.

SMLJFO 3Pcs Божиќ Свеќа Прстени Украси Вештачки Бери Свеќа Прстени Венец Матирано Борови Зема Свеќа Носители за Столбови Votives Божиќ Маса Декорации

SMLJFO 3Pcs Божиќ Свеќа Прстени Украси Вештачки Бери Свеќа Прстени Венец Матирано Борови Зема Свеќа Носители

DEN 451.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал : Свеќа прстен е изработен од пластика цвет кој може да биде свиткан и обликувани за да satify вашата декорација потреби.Внатрешниот Дијаметар на оваа свеќа прстен венци е 4.3 инчи и се одликува со 3 компјутери.Карактеристики : Мала свеќа венец е добар избор за дома декор.Убава светлина, богати бои, добар изглед, совршен за прикажување на полица или mantel, погоден за различни стилови на домашна декорација или како празнична атмосфера разубавувањето.Lifelike : Lifelike и шарени дизајн со исклучителна детали го прави привлечна, не се плашат дека тоа е избледена.Свеќа Носителот Декорација : Овие слатки мали бери прстени може да биде додаден на вашиот свеќа носителот база, околу твоите коси свеќа или столб свеќа за додавање на дополнителна боја и текстура.Лесно се Инсталира : Можете да го инсталирате лесно, може да се обеси на таванот, врата, дрво или ѕид итн.Можете да се создаде убава позадина за вашиот партија, фестивал, божиќ, свадба, дома, итн., и тоа го носи свежи и природни чувства кон вашиот дом, партија, фестивал, божиќ, свадба и сл.Features1. Украсете го вашиот Божиќ куќа/партии со оваа интересна и привлечна Божиќ венец!Нашиот Божиќ венец е прекрасна прилог за време на Божиќ одмор.2. Со добар квалитет и издржлив материјал се направи тоа е можно да се користи затворен и отворен, и неговите типични и класичен дизајн целосно ќе го привлече вашето гости и го направи вашиот дом/страните/продавниците со целосна топла и романтична атмосфера.3. Тука ние нудиме неколку опции на Божиќ ѕид decors и Божиќ венци.Дојде и изберете вашите омилени за да го прослават и уживајте во најубавото фестивал на годината!4. Совршена внатрешна и надворешна декорација за Божиќ, свадба, дома, во ѕид, прозорец, врата, камин, дневна соба, спална соба, трпезарија, тремот и така натаму.Specification Material : Wreath Package Including Package Вклучува : 3 x Венец.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата