.

.

YARDWE Божиќ Свеќа Носителот Метал Божиќ Дрво Votive Tealight Свеќа Држачот за Маса Централен за Божиќ Партија Декорации

YARDWE Божиќ Свеќа Носителот Метал Божиќ Дрво Votive Tealight Свеќа Држачот за Маса Централен за Божиќ Партија

DEN 424.56

Залиха
Достапно за вашата нарачка

божиќ tabletop украси Едноставна и великодушни дизајн, направете ја вашата Божиќ партија убава и шармантна.божиќ светилник стојат Исклучителна изработка, занаетчиство, едноставна текстура, прекрасни и луксузни, убава и едноставна изглед, издржливи.божиќ маса централен дизајнот на оваа свеќа држачот е многу едноставна и модерна, што го прави овој свеќа носителот изгледа домот и класичен.божиќна свеќа централен Направен од високо - квалитет на еколошки материјали, одлична изработка, стабилна и прекрасна изведба.десктоп елка Направена од високо квалитетни материјали, издржливи.Свеќа носителот има мазна површина и е.Карактеристики во Боја : Злато Материјал : Стакло, од нерѓосувачки челик Големина : Околу 17. 00 X 17. 00 X17. 00cm/ 6. 68 X6. 68 X6. 68in Пакет, Вклучувајќи - 1 x дама.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата