.

.

Sunsbell Дебели Шетач Рака Muff Зима Водоотпорен Анти-Замрзнување 1 Пакет

Sunsbell Дебели Шетач Рака Muff Зима Водоотпорен Анти-Замрзнување 1 Пакет

DEN 376.56

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Раката muff е мека и пријатна за носење, удобно и воздух пропустливи, windproof и водоотпорен.Густа обвивка и кадифен ракави, дискови далеку студенило и заштитува вашите раце против зиморничав правец, чува вашите раце топли во зимските денови.Оваа шетач ракавица е многу лесно да се инсталира на бебето шетач со магија лента дизајн и тоа може да се отстрани лесно и здиплен во мали димензии за лесно складирање кога не е во употреба.Тоа може да се чистат темелно со рака мие или машина за миење по употребата, да ги задржи вашите muff хигиена за секој момент да го користите.Раката muff може да се широко се користи во затворен и отворен во зима, погоден за еден handlebar детски колички, колички, pushchairs, шопинг коли, рака камион итн.Спецификации : Тип : Бебе Шетач Gloves Material : полиестер/ руно/ cotton Color : Црна/ Grey Quantity : 1 пар Тежина : 20*10*5cm/7.86*3.93*1.97 â€Нето тежина : 260g/9.17 oz Packages : 2* Бебе Шетач Ракавици .

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата