.

.

Newmind Долго Bungee Кабли со Куки во Собата, Круг Најлон Латекс Тензија Еластична Бенд,за Фиксна Тешки Товар,Багаж Рек - 16inch

Newmind Долго Bungee Кабли со Куки во Собата, Круг Најлон Латекс Тензија Еластична Бенд,за Фиксна Тешки Товар,Багаж

DEN 1468.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

* Bungee Кабли со Куките на секој крај е совршен за да се задржи во вашиот rucksack на сите времиња, кога на секој дом, работилница и активности на отворено. * На bungee има beed УВ третира и латекс јадрото останува заштитени, за да се обезбеди одлична изведба на оптоварување и сила имајќи во долготраен живот. * Направен од висок квалитет на најлон со ткаенина слој на глас имаат дијаметар од 10мм што ги прави екстра силни и издржливи. * Издржлив метални куки на двата краја на bungee може да се заклучи врз сидро точка лесно, нема да се наведнуваат, скрши или да се лизга надвор. * Погоден за на покрив полици, приколки, рака коли, чамци, каравани, кампување, шатор, tarp вратоврска надолу и така натаму.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Bungee Кабли со Куките на секој крај е совршен за да се задржи во вашиот rucksack на сите времиња, кога на секој дом, работилница и активности на отворено. - Направен од висок квалитет на најлон со ткаенина слој на глас имаат дијаметар од 10мм што ги прави екстра силни и издржливи. - Трајни метални куки на двата краја на bungee може да се заклучи врз сидро точка лесно, нема да се наведнуваат, скрши или да се лизга надвор. - На bungee има beed УВ третира и латекс јадрото останува заштитени, за да се обезбеди одлична изведба на оптоварување и сила имајќи во долготраен живот. - Погоден за на покрив полици, приколки, рака коли, чамци, каравани, кампување, шатор, tarp вратоврска надолу и така натаму.Пакетот Вклучува : 1 Парче Еластична Bungee Кабли со Куки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата