.

.

PH26 Shockproof Силикони Браник Случај за Samsung Галакси S6 Активни Црвена

PH26 Shockproof Силикони Браник Случај за Samsung Галакси S6 Активни Црвена

DEN 568.32

Залиха
Достапно за вашата нарачка

360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита за сите контури и аглите на вашиот Samsung Галакси S6 Активен од капки.Дизајниран во меки силиконски.Робустен и ултра-отпорни технологија, аглите на овој случај се зајакнат за подобро шок и вибрации апсорпција.Погоден за вашиот Самсунг Galaxy S6 Активни : отворања се предвидени за да се овозможи слободен пристап на сите пристаништа, копчиња и врски.Дизајн и стил : нова генерација на заштита со ергономија и светли бои за да заличи до вашиот секојдневен живот.УЛТРА ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА!Да се стави на браник во место, едноставно позиција на браник на секој агол како ќе се прилагоди на тоа, се повлече на неа да се инсталира и да се провери дека сите контура е донесена за да се Релаксираат и да го вклучи во игра.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата