.

.

PH26 Shockproof Силикони Браник Случај за Xiaomi Redmi Забелешка 7 Pro Црна

PH26 Shockproof Силикони Браник Случај за Xiaomi Redmi Забелешка 7 Pro Црна

DEN 569.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Производителот гаранција може да не се применува.P R O T E C T I O N 360° за Xiaomi Redmi Забелешка 7 Pro : Овој случај гарантира оптимална заштита на сите контури и аглите на вашиот Xiaomi Redmi Забелешка 7 pro капки.Дизајниран во меки силиконски нова технологија стабилна и ултра-отпорни, за вашиот Xiaomi Redmi Забелешка 7 Pro, аглите на овој случај се зајакнат за подобро шок апсорпција и вибрации.Погоден за вашето Xiaomi Redmi Забелешка 7 Pro : cut-outs се предвидени за да се овозможи слободен пристап на сите пристаништа, врски и копчиња на вашиот телефон.D E S I G N & S T Y L E : Нова генерација на заштита со ергономија и живописни бои за да заличи до вашиот секојдневен живот.УЛТРА ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА!Да се стави на браник во место, едноставно позиција на браник на секој агол од вашиот Xiaomi Redmi Забелешка 7 Pro како што се движат.Се повлече на неа да се инсталира и да се провери дека целата контура е донесена.УЛТРА ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА!Да се стави на браник во место, едноставно позиција на браник на секој агол како ќе се прилагоди на тоа, се повлече на неа да се инсталира и да се провери дека сите контура е донесена.Опуштете се и на ред!.PH26 – shockproof и ултра-отпорни заштитен браник за вашиот Xiaomi Redmi Забелешка 7 Pro.Нејзините агли се зајакнат за подобро шок апсорпција и против секојдневниот опасности.Намалување на испис нудат бесплатен пристап до различни пристаништа и поврзувања на вашиот Xiaomi Redmi Забелешка 7 Pro.Дизајн, ергономија и живописни бои се дополнуваат со вашиот дневен вкус.Оваа брана е универзална.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата