.

.

PetAg 2-Унца Замена Брадавиците, 5-Пакет

PetAg 2-Унца Замена Брадавиците, 5-Пакет

DEN 263.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Замена На Брадавиците.Дивиот Свет Nursers. 2oz дивиот свет брадавиците.На nurser развиена за да се промовираат природните хранење на Esbilac, KMR или на други течности на животните.Димовска акција развива мускулите на лицето и го стимулира нормален проток на плунка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата