.

.

CHICIRIS Јагне Брадавица, Коза Шише Pacifier Удобен Операција за Свињи, Овци

CHICIRIS Јагне Брадавица, Коза Шише Pacifier Удобен Операција за Свињи, Овци

DEN 2054.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Направени од високо‑квалитетни пластични PP, сите негови материјали се направени од издржлив и еколошки материјали, кои се безбедни за употреба и имаат долг животен век.Воздух‑доказ дизајн, таа има посебна вентилација на уредот за да се спречи воздушен да влезат, да се обезбеди хигиенски и лесен за пиење.Научни дизајн, таа донесува дизајн погоден за употреба на животните, што може да им помогне на животните да пијат млеко ефикасно и да се направи вашата работа полесно и поудобно.Удобен операција, тоа е лесен за употреба, тоа е повеќе хигиенски и стабилна, и може да се постигне високи стандарди бара од индустријализацијата.Со посебен дизајн, вие само треба да се направи мала инцизија на брадавица главата пред да го носи тоа за да им овозможи на млеко да циркулира и си го цица нормално.Функција : 1. Направени од високо‑квалитетни пластични PP, сите негови материјали се направени од издржлив и еколошки материјали, кои се безбедни за употреба и имаат долг животен век.2. Научни дизајн, таа донесува дизајн погоден за употреба на животните, што може да им помогне на животните да пијат млеко ефикасно и да се направи вашата работа полесно и поудобно.3. Удобен операција, тоа е лесен за употреба, тоа е повеќе хигиенски и стабилна, и може да се постигне високи стандарди бара од индустријализацијата.4. Со посебен дизајн, вие само треба да се направи мала инцизија на брадавица главата пред да го носи тоа за да им овозможи на млеко да циркулира и си го цица нормално.5. Воздух‑доказ дизајн, таа има посебна вентилација на уредот за да се спречи воздушен да влезат, да се обезбеди хигиенски и лесен за пиење.Спецификација : Предмет Тип : Pacifier Color : White Material : Пластични PPPurpose : Таа е погодна за овци/свиња/куче/мачка итн.Тежина : Околу. 63g / 2.2 оз Пакет Листата : 3 Поставете x Белата Pacifier (9 Pcs).

Кон својствата

Item Type:
Pacifier
Color:
White
Material:
Plastic PP
Purpose:
It is suitable for sheep/pig/dog/cat etc.
Weight:
Approx. 63g / 2.2oz
Package List:
3 Set x White Pacifier (9Pcs) :
Најдобри предлози во категоријата