.

.

Изедначува Ултра Сила Болка Ослободување Крем Мускулите Бришење, 4-Унца Цевка

Изедначува Ултра Сила Болка Ослободување Крем Мускулите Бришење, 4-Унца Цевка

DEN 583.92

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Споредете да Aleve Caplets активна состојка.Болка Знаците/ Треска Редуктор (NSAID).Naproxen Натриум Може Да Предизвика Тешка Алергиска Реакција.Привремено Ублажува Помали болки и Болки Поради Мала Болка Или Артритис, Мускулни Болки, Backache, Менструални Грчеви, Главоболка, Забоболка, Настинка.Привремено Го Намалува Високата Температура.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата