.

.

Niansee Confetti Боички за Деца и Возрасни Години Тинејџери Безбедно Перат Боички за Возрасни Боење Impressionism Уметници Боички Цртање Играчки

Niansee Confetti Боички за Деца и Возрасни Години Тинејџери Безбедно Перат Боички за Возрасни Боење Impressionism

DEN 405.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Креда Кутија Вклучува : 6pcs confetti боички bulks во различни бои.Големина на секоја креда стап 2.95 x 0.5 инчи , Димензии на кутија : 6.5 x 5.9 инчи.Safe Материјал : Овие перат боички се направени од висок квалитет не-токсични парафински восок,смола и квалификувани пигмент,што ги исполнуваат меѓународните стандарди(EN71-3/ASTM D4236), тие се идеални боички за деца на возраст 4-8,тинејџери и возрасни.Бои на Светот Боички : уметниците боички обезбеди сосема нов креирање на стил, светли и богата боја колокација ви помага да го подобрите вашето размислување вештини, поттикнување на имагинацијата и креативноста кога цртање.Овие боички уметност резерви, исто така популарни со возрасните кои сакаат Клод Моне стил impressionism уметност боење сликарство.Идеален Претставува : multicultural Дланка зафат боички бои се специјално дизајнирани за раце , тие се идеални подароци за деца ,момчиња, девојки, тинејџерите и возрасните, пријатели ,син, ќерка на секоја прилика од роденденот на одмор.Најдобри Боички за Уметници : квалитетот на боички за возрасни боја е загарантирана.Вашето задоволство е наш врвен приоритет, ве молиме да бидат сигурни да ги купат и, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако има било какви прашања, ние ќе ви одговори што побрзо.На confetti боички за деца и возрасни ќе донесе вашиот посебен учење & игра патување !вие и децата ќе се забавуваат кога цртање со овие дланка зафат уметници боички со пријатели .6pcs impressionism уметници боички рефус во кутија пакет.Големина на пакет : 6.5" x 5.9" .Детални бои : Жолта, Портокалова, Розова, Виолетова, Зелена ,Сина confetti crayons The деца' боички ги исполнува ЕУ EN71-3 и НИ ASTM D4236 Стандарди.Интелигентни Едукативни Играчки,Идеален подароци за децата ,пријател и себе си за возрасни боење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата