.

.

Алекс Малку Раце Фарма Прст Боички Деца Деца Уметност и Занает Активност

Алекс Малку Раце Фарма Прст Боички Деца Деца Уметност и Занает Активност

DEN 282.72

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Боја со врвовите на вашите прсти.Куче, мачка, петел, свињи, овци и крава во облик на боички.Како многу забавно како прст сликарство но нема неред да се исчисти.Вклучува 24 шарени пластовидно прст боички со фарма карактер лица.Се препорачува за деца од 2 години и постари.АЛЕКС Играчки Малку Раце Фарма Прст Боички е сите на забавата на прст сликарство, без неред!Подготви и боја со боички ќе се носат на врвот на прстите.Обликувани како фарма на животните, што исто така, може да се игра со нив како прст кукли!Лицата се создаде топката на крајот на креда, кој е лесен за мали деца да се одржи.Сетот вклучува 24 шарени, пластовидно прст боички со фарма лик се соочува со : куче, мачка, петел, свињи, овци и крава.Се препорачува за деца од 2 години и постари.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата