.

.

CKPSMS Бренд -# ББ-25B Кутија 2Pack Bobbin Случај за Џамбо (M Големина) Bobbin (Кутија Само) Држете го 50PCS Bobbins (Тип:50 Дупки (за Џамбо Bobbin))

CKPSMS Бренд - ББ-25B Кутија 2Pack Bobbin Случај за Џамбо (M Големина) Bobbin (Кутија Само) Држете го 50PCS

DEN 311.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

2 Pack Џамбо (M Големина ) Bobbin Држач за Чување(Кутија Само)Теми и bobbins не се вклучени!Ве молиме обрнете внимание на големината на производ !.Целосно може да се одржи 50 PCS Џамбо (M Големина ) bobbins, доволно Голем за нормален секојдневно користење, Заштита на вашата bobbins против од нула, прашина и не bobbins и вметнете жици во хаос во внатрешноста на случајот.Совршен за организирање на bobbins : Прилагоди мувла големина одговара на bobbins сит и совршено.Не bobbins развивам и да се тркалаат околу.нема теми сите испреплетени нагоре.Чувајте ги сите на вашиот bobbin поставена во безбедно место.Тешко Пластични Bobbin Чување : Направен од силна, тешки-должност пластика , повеќе отпорни и crashworthiness од акрил.Доволно јасно да се најде она што боите ви треба.Лесен за Употреба Тема Гајтанот Носителот : Везови конец организатор кутија со единствена тока дизајн лесно за отворање и затворање.Ви овозможува може лесно да се стави во bobbins во и надвор од случајот.Лесни & Компактен Bobbins Кутија:Надворешни димензии : 7.05*1.25*3.5 инчи, Мала дупка на врвот лесно за вас да висат на ѕидот, пренослив дизајн, исто така, може да се стави во рачна ташна, багаж.Вечера погодно да се земе вашата шиење bobbin поставите било каде.Најдобар подарок изберете за вашата девојка, сопруга. 1. Дел број : ББ-25 B КУТИЈА 2. Дел име : Џамбо (M Големина ) Bobbin Држач за Чување(Кутија Само)3. Материјал : Пластични 4. Количина : 2 Pack 5. Боја : Transparent6. Компатибилност 1) 2 Pack Шиење Bobbins Организатор Носителот: Целосно може да се одржи 50 PCS Џамбо (M Големина ) bobbins, доволно Голем за нормален секојдневно користење, Заштита на вашата bobbins против од нула, прашина и не bobbins и вметнете жици во хаос во внатрешноста на случајот.2) Совршен за организирање на bobbins : Прилагоди мувла големина одговара на bobbins сит и совршено.Не bobbins развивам и да се тркалаат околу.нема теми сите испреплетени нагоре.Чувајте ги сите на вашиот bobbin поставена во безбедно место.3) Тешко Пластични Bobbin Чување : Направен од силна, тешки-должност пластика , повеќе отпорни и crashworthiness од акрил.Доволно јасно да се најде она што боите ви треба.4) Лесен за Употреба Тема Гајтанот Носителот : Везови конец организатор кутија со единствена тока дизајн лесно за отворање и затворање.Ви овозможува може лесно да се стави во bobbins во и надвор од случајот.5) Лесни & Компактен Bobbins Кутија:Надворешни димензии : 7.05*1.25*3.5 инчи, Мала дупка на врвот лесно за вас да висат на ѕидот, пренослив дизајн, исто така, може да се стави во рачна ташна, багаж.Вечера погодно да се земе вашата шиење bobbin поставите било каде.Најдобар подарок изберете за вашата девојка, сопруга.7. Notice Threads и bobbins не се вклучени!Ве молиме обрнете внимание на големината на производ !8. Технички supports1) Во случај да не сте сигурни дали овие делови се компатибилни со вашиот компјутер, ве молиме слободно да ни испратите порака преку нашите техничари, ќе ви обезбеди со професионален и прецизен совети во 24/7.2) не двоумете се да не контактирате доколку можете да ја извршите во било кое прашање користење на примените делови.3) ве Молиме да ни овозможи со вашата машина бренд и комплетен модел за техничка поддржува.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата