.

.

Ion Интензивен Сјај 3N Темно Природни Кафеава Деми Постојан Creme Боја на Косата 3N Темно Природни Кафеава

Ion Интензивен Сјај 3N Темно Природни Кафеава Деми Постојан Creme Боја на Косата 3N Темно Природни Кафеава

DEN 358.32

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Подобрување, промена или зголемување на бојата интензитет.Исчезнат отпорни и интензивна климатизација.Максимална светлина одраз и сјај.PPD-слободни.ion Боја Сјај Интензивен Сјај Деми Постојан Creme Боја на Коса е state-of-the-art Европската Ionic Формула која е луксузен, долго-траен, депозит-само боја на коса без амонијак.Оваа боја на косата опфаќа и мешавини сива коса до 100% , без да го дигате прстот на косата е природен пигмент.Формулата што ќе овозможи ист ден боја со хемиски relaxers и постојани бранови.ion Боја на Коса е супериорен квалитет, комерцијален мешавина на земјите се формулирани во Италија од страна на нашиот стручен тим на хемичари и да дава исклучителни резултати.Нашиот уникатен систем комбинира најдобрите квалитетни природни и егзотични состојки со моќни high-tech соединенија за да се постигне исклучителна, брилијантен боја со супериорен сива покриеност.ion Боја на Косата наука се потпира на силата на микро-пигментацијата—нашите микроскопски пигмент молекули оксидираат побавно, дозволувајќи им да навлезат длабоко во кортекс на секој косата насоки за долго-траен, бледнеат-отпорни боја.јон е формули се PPD-слободни и збогатен со Хијалуронска Киселина, Argan Масло, Pequi Масло, и растенија, за да се негуваат и да се зајакне косата од внатре.Да не зборуваме, јон Боја на Коса е нежна за коса, содржат до 38% помалку амонијак од водечките професионални брендови на пазарот.Отклучување на вашата коса е вистински потенцијал со Ion е cutting-edge, салон за убавина-квалитет на боја и наука донесе дома vibrancy како никогаш порано.На Ionic формула обезбедува заштита за посилна коса структура.ion Боја Сјај Деми Постојан Creme Боја на Коса содржи botanically добиени негување состојки со освежувачки мирис.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата