.

.

L'oreal Извонредност Creme Трајна Боја на Коса, Темна Руса Број 7, 1.74 Унца

L'oreal Извонредност Creme Трајна Боја на Коса, Темна Руса Број 7, 1.74 Унца

DEN 208.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Не капе апликација.Достапни во 30 нијанси.Долготрајни боја.L'oreal Извонредност Creme Боја на Коса е богат луксузен боја која обезбедува врвен сива покриеност со длабоко creme климатизација и лесен-за-користење, не-капе формула.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата