.

.

Dixie Belle Боја Компанија Вреќа O' Восок

Dixie Belle Боја Компанија Вреќа O' Восок

DEN 359.28

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Dixie Belle Боја Компанија Вреќа O' Восок вклучува четири бои на Dixie Belle е Најдобро Dang 4oz Восок завиткани во една симпатична burlap торба!Восок бои се црна, кафеава, гранџ, и бела; 4oz секој восок.На Вреќа O' Восок е целата торба на забава!Четири 4oz восоци во секој burlap вреќа.Вреќа О'Wax се продаваат поединечно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата