.

.

Божиќ Снегулка Сјајот Confetti Божиќ Нокти Sequins Уметност Парче Sequins 3D Шарени Слатки Sequins Мини Божиќ Сјајот Confetti за DIY Занает Зимски Одмор Партија Помине Резерви (А)

Божиќ Снегулка Сјајот Confetti Божиќ Нокти Sequins Уметност Парче Sequins 3D Шарени Слатки Sequins Мини Божиќ

DEN 96.24

Залиха
Достапно за вашата нарачка

❤❤❤.Безбеден и сигурен : овие holographic снегулка sequins се направени на квалитетот МИЛЕНИЧЕ и снегулка помине парчиња се направени од метал, и двете се безбедни за вашите нокти, исто така, може да се примени за лице, тело, ноктите и кожата, ќе не е лесно да исчезнат или да се скрши, добра за нокти љубители на уметноста и почетници. ❤❤❤.Работата чекори : чистење на површината на ноктите, ќе се применуваат лак и место на снегулка помине sequins врз ќе ноктите со криви пинцети, конечно се применуваат горниот слој да се задржи на sequins сјајна за подолго време. ❤❤❤.Симпатична и око-фаќање на дизајн : сјајна и glittery помине decals дизајниран со различни форми на снегулки, симпатична и исклучителна, добро за наредните новогодишни и за Божиќ, да додадете повеќе празнична атмосфера и да се направи вашите нокти да изгледаат шармантна и привлечна. ❤❤❤.Повеќе usages : за разлика од украсување на вашите нокти во нокти салон или лични DIY, овие holographic помине sequins исто така, може да се применат за облагородување телефон случаи, книги, паричник, чевли, мобилен телефон случај, изработка на накит, телото уметност, честитки, огледала, DIY занаети, итн.само да уживаат во забавата на DIY занаети. ❤❤❤.Лесен за Користење : Лесно да се применуваат, дури и ако не сте толку познат со помине уметност дизајн може да се применува тоа лесно следење на настава врз основа на decription.Може да се користи со коса гел или сјајот буквар за да се задржи вашата сјаат остане подолго на лице ,тело и коса, лесно да се отстрани со вода.Ви овозможува да донесе салон дом со професионално одделение помине заштита и подобрување на производите.Уживајте во вашата имагинација, може да ги красат што ви се допаѓа!Совршен за Денот на Вљубените, Партија, Концерт и слично.Спецификација : Количина : 1 Кутија(7 боја) Големина : Како слики прикажани Боја : Како на сликата покажува.

Кон својствата

Quantity:
1 Box(7 color)
Size:
As the pictures shown
Color:
As the picture shown
Најдобри предлози во категоријата