.

.

BLACKHEAD СМЕНА ПОРА ВАКУУМ ЕЛЕКТРИЧНИ ЧИСТЕЊЕ 6 ВШМУКУВАЊЕ МОЌЕН & 6 СОНДИ USB RECHARGABLE EXTRACTOR АЛАТКА ЗА ЖЕНИ МАЖИ ЛИЦЕТО ПОРИТЕ ЧИСТИ СО LED ДИОДИ

BLACKHEAD СМЕНА ПОРА ВАКУУМ ЕЛЕКТРИЧНИ ЧИСТЕЊЕ 6 ВШМУКУВАЊЕ МОЌЕН & 6 СОНДИ USB RECHARGABLE EXTRACTOR АЛАТКА

DEN 311.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

✔️ Професионални Blackhead Смена Алатка.Нашите blackhead смена е лицето за нега на специјалист кој може да подлабоко чистење на вашата кожа.По тестирање имплементирани од страна на повеќе од 1000 корисници, овој blackhead вакуум да може ефективно да се отстрани blackheads, whiteheads, мртвата кожа, маст и така лесно да се добие резултат на blemish Слободни и освежен лик. ✔️ Ефикасни и Безбедни & Безболно – Blackhead пора вакуум користи иновативни вакуум технологија, пора вакуум вшмукување е два пати на обичните производи.Изработени од еко-пријателски материјал, ABS, не-токсични, не-иритирачки, кој може безбедно да се користи на лицето.Blackhead смена вакуум користи ефективни физички пристап за решавање на проблеми со кожата, без какви било хемикалии.Тоа е побезбеден и поефикасен од традиционалните лицето чистење метод. ✔️ Батерија & Преносни – На порите правосмукалка има вграден USB полнење на батеријата , можете да ја проверите на вшмукување ниво и батеријата на LED дисплеј.Blackhead смена е проект за дневен третман на лицето, тежи само 133 грама , компактен и пренослив дизајн е пријателски да се носат.Тоа е исто така многу добар избор за испраќање на вашето семејството и пријателите како подарок. ✔️ Погодно & Effective The ултра-лесен и пренослив дизајн на blackhead смена вакуум ви помогне да уживате во професионални СПА нега на кожата насекаде.Пред користење на blackhead отстранување алатка, ве молиме користете топла крпа или лицето steamer да се применуваат на вашето лице за 3-5 минути за да се отвори порите.Кога го користите пора вакуум,само се движи на сондата заедно вашата кожа, и да се избегне престојуваат во едно место повеќе од 5 секунди.Со користење на правилен начин да се отстрани blackheads, се создаде вашиот беспрекорна и мазна кожа. ✔️ Не дозволувајте pimple extractor алатка остане на едно место за повеќе од 3 секунди и притиснете тешко и се повлече на неа вертикално.Кревање Масажа: Масажа на кожата за подобрување на виталноста на кожата, додека зацврстување на кожата.Отстранување на Масло: ја Апсорбира масло, длабоко во порите и површината на лицето, со што вашето лице да изгледа почисто и изгледаат како нови.Акни: Отстранување на акни, масла и штетни материи, ги елиминира воспаление на кожата на лицето, намалување на црвенило на кожата и други кожни проблеми.Blackhead: Отстранува blackheads и whiteheads длабоко во порите, го намалува производството на меланин, и го отстранува штетни материи длабоко во порите, намалување и спречување на кожни проблеми, како што се зголемена порите.Колет се Вклучени : 1 * Blackhead Смена 1 * полнење преку USB кабел(одговара за било каков полнач) 1 * Прирачник за Корисникот 6 * Сонда глави 1.Пред користење на порите со правосмукалка, ве молиме да користите лицето steamer или топла крпа за 3-5 минути за да се отвори порите. 2. Пред користење на blackhead смена вакуум, можете да се обидете на други делови од телото да се чувствува силата на вшмукување. 3. Кога го користите blackhead вакуум, можете да започнете со помал вшмукување ниво, особено за чувствителна кожа. 4. При користење на порите правосмукалка вшмукување на смена, се движи полека и да не го оставиме тоа на истото пора во случај на кожата модринка. 5. По користење на порите вакуум, треба да се користат мраз крпа или ладна вода за да се врати на третирани пора.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата