.

.

ECSWP Керамичка Маса Светилка-Нова Кина Насликани Керамичка Маса Светилка Голем Стомак Бела Уметност Модел Соба Дневна Соба Декорација на Маса Светилка (Боја : C)

ECSWP Керамичка Маса Светилка-Нова Кина Насликани Керамичка Маса Светилка Голем Стомак Бела Уметност Модел

DEN 595.92

Залиха
Достапно за вашата нарачка

★ Памук, лен абажур избира ткаенини со супериорен ткаенини, нежна текстура, деликатна и класичен, и може да издржи години на надзор. ★ Карактеристики : едноставен, јасен, интуитивен дизајн, заштита на животната средина, нема штетни гасови, посветена на создавање на убава, еколошки, енергија-заштеда, цврсто интегрирани осветлување. ★ Имаме стотици различни стилови и стилови на светилки, верувам дека мора да имате на вашиот омилен табела светилка, добредојдени да се купи. ★ Погодни за : хотели, ресторани, места за забава, дневни соби, спални соби, итн. ★ Светилка стил : ретро, Европа, Tiffin, САД, Медитеранот.Димензии : дијаметар 37*66 CMMaterial : керамика, fabric Light код тип : (без извор на светлина)Напон : 110v~240 VApplicable област : 3-5m Suitable за : хотели, ресторани, места за забава, дневни соби, спални соби, итн.Светилка стил : ретро, Европа, Tiffin, САД, Mediterranean Suitable за извори на светло : блескаво светилки, заштеда на енергија светилки, ПРЕДВОДЕНА lights Quantity : 1pc It, исто така, може да се користи како атмосфера светлина кога тоа е компатибилен со шарени сијалица да се изгради романтична атмосфера.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата