.

.

LICAILONGJIN7 Parakeet Кафез Плоштадот Покрив од не ' Рѓосувачки Челик Папагал Птичји Кафез Одгледување Капење Кафез Милениче Материјали Мала Птица Кафез Оркестарот (Боја : Н

LICAILONGJIN7 Parakeet Кафез Плоштадот Покрив од не ' Рѓосувачки Челик Папагал Птичји Кафез Одгледување Капење

DEN 7316.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

1. Парична казна изработка, исклучителна рака дизајн, едноставен и убава. 2. Завртка инсталација, случаен демонтажа, патување и лесно да се движите, кафез ноктите да ги собереш на одгледување кутија како одгледување кафез. 3. Име на производ : Фиока-тип на плоштадот птичји кафез, материјал : не ' рѓосувачки челик, големина : 35×35×66 CM(S), 35×35×79 CM(М), 41×41×79 CM(L), спецификација : нормален издание/надградба на Верзија (надградена верзија на птица додатоци е повеќе од регуларната верзија). 4. Шасија дизајн : фиока тип шасија, лесно да се повлече и лесно да се врши санитарни работа. 5. Ви благодариме за посетата на мојот продавница и се надевам дека може да се најдат на предмети што треба преку мојата продавница.Целосна Заштита : Обезбедување на темно и безбедна средина за промовирање на спиење, за секоја птица, рептили, или мали животни(ferret, хрчак стаорци гвинеја свињи и др.) Одлично за чување храна и остатоци од притискање на walls Product Име : Фиока Плоштадот Птица Cage Material : Нерѓосувачки steel Size : 35×35×66 CM(S), 35×35×79 CM(М), 41×41×79 CM(L)Спецификации : Нормално/Надградба (Надградба на верзија на птица додатоци се повеќе од регуларната верзија)Логистика, општо земено, ние ќе брод во рок од 1-3 дена, се проценува дека пристигнување време е 9-15 дена.прашува : 1 ве Молиме проверете ја големината и бојата пред купување.2 Исклучува предмети/додатоци освен птица кафези прикажани во производот фотографија.3 ве Молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме understand4. Мерењето е прирачник за мерење, грешка е нормално, ве молиме овозможи 2-3cm разликата, во зависност од конкретната цел.5. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.Ние веруваме дека можеме да ги задоволат вашите потреби со висок квалитет на производите.Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.

Кон својствата

normal edition/upgrade Version (the upgraded version of the bird accessories is more than the regular version). :
Најдобри предлози во категоријата