.

.

JKXWX Птичји Кафез Луксузни Папагал Кафез Сива Папагал Александар Златно Сонце Одгледување Метал Large Villa Птичји Кафез Папагал кафез

JKXWX Птичји Кафез Луксузни Папагал Кафез Сива Папагал Александар Златно Сонце Одгледување Метал Large Villa

DEN 791.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

здрав рамка - оваа птица кафез што е направен од високо-квалитет, со гарантиран квалитет и издржливост; давање на птици е поздраво и побезбедно животната средина.лесно да се соберат, лесен за чистење.Нашите птичји кафез што е направен од високо-сила ниско-јаглероден челик жица, рѓа-доказ и водоотпорен, и вратата latch е цврсти и издржливи; тежина : 18.5 kg; линија проред : 1.3 см.Челични жици се рамномерно распоредени за да се осигура безбедноста и да ги задоволи украсни вредност.Челичната рамка е повеќе стабилен, и постојат 4 casters на дното, кои може да се преместат како ви се допаѓа, заштеда на напор.цврстата конструкција - цврст структура и квалитет на изработка се осигура дека нема лесно да се деформира од тешките временски услови, или птица bites Our птичји кафез што е направен од високо-сила ниско-јаглероден челик жица, рѓа-доказ и водоотпорен, и вратата latch е цврсти и издржливи; тежина : 18.5 kg; линија проред : 1.3 cm The челични жици се рамномерно распоредени за да се осигура безбедноста и да ги задоволи украсни value The челична рамка е постабилна, и постојат 4 casters на дното, кои може да се преместат како ви се допаѓа, заштеда на напор.База е дизајниран да обезбеди доволно простор за дополнителни играчки и игра простор;За чистење на дното на оваа birdcage, вие само треба да го лизгачот на дното фах надвор и чисти;Напомена : 1. Ве молиме проверете ја големината пред да го купат.Поради прирачник за мерење, грешка од 0-5мм ќе се случи.моли за милост!2. Со исклучок на други предмети од птичји кафез прикажани во производот фотографии.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има многу производи за вашиот референца.Ако имате било какви прашања, ве молиме ни e-mail за да ги споделите со нас.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата