.

.

TEHAUX Мулти - фронт Бодлив Пепел Дрво Стои Столбови Мирување се Држи Мелење Ноктот Стап Птичји Кафез Дрвени Гранка за Папагал Myna Thrush Budgerigars Cockatoos 2 парчиња Птичји Кафез

TEHAUX Мулти - фронт Бодлив Пепел Дрво Стои Столбови Мирување се Држи Мелење Ноктот Стап Птичји Кафез Дрвени

DEN 335.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

- Безбедно и издржливи : вертикална рамка е направен од високо - квалитет дрвени материјали, и издржливи, долг животен век, природно дрво, безбеден и еколошки. - Удобно живеалиште : дрвени материјалните гаранции природна текстура и површински, создавање на комфорно место за живеење во кафез. - Забава : Оваа гранка пол ќе им помогне на вашето домашно милениче птица се ослободат досада во кафез, ослободување на стресот и останете активни. - Лесен за употреба : едноставна структура дизајн, многу лесен за инсталација, без да потрошите многу време за вас. - Апликација : парична Казна изработка, обезбедува практичност и издржливост, многу погодна за папагали, budgerigars, cockatoos, гулаби, сколовранците, thrushes.Опис на Овој производ е мулти - фронт бодлив пепел дрво пол, природно дрво, безбеден и еколошки, едноставна структура дизајн, многу лесен за инсталација, фина изработка, цврсти и издржливи, многу погодна за папагали, budgerigars, cockatoos, гулаби и други домашни птици.Карактеристики - Материјал : Дрво Бои : Случајни боја - Големина L : Околу 30cm/ 11. 79inch - Големина S : За 20cn/ 7. 87inch - Безбедно и издржливи : вертикална рамка е направен од високо - квалитет дрвени материјали, и издржливи, долг животен век, природно дрво, безбеден и еколошки.- Удобно живеалиште : дрвени материјалните гаранции природна текстура и површински, создавање на комфорно место за живеење во кафезот.- Забава : Оваа гранка пол ќе им помогне на вашето домашно милениче птица се ослободат досада во кафез, ослободување на стресот и останете активни.- Лесен за користење : едноставна структура дизајн, многу лесен за инсталација, без да потрошите многу време на тебе.- Примена : парична Казна изработка, обезбедува практичност и издржливост, многу погодна за папагали, budgerigars, cockatoos, гулаби, сколовранците, thrushes.Пакет Вклучувајќи 2 x Стои столбови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата