.

.

Alitee Отворено Птица Бања Сад Смола Жаба Занает Hummingbird Вода Фидер Природен Стил Дизајн

Alitee Отворено Птица Бања Сад Смола Жаба Занает Hummingbird Вода Фидер Природен Стил Дизајн

DEN 2272.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

❦Убава и Издржлив Дизајн : Оваа птица бања е дизајнирана во природен стил; тоа, исто така, има рамно дно, што го прави лесен и лесно да се движите.Претворете го вашиот двор или тераса во некоја елегантна и шармантна простор.Оваа птица бања е направен од високо-квалитет смола материјал и се покриени со слој за да го издржат дожд, вода и други временски услови, и ќе не дент, пукнатина или да се прекине. ❦Вертикална Птица Фидер : Вашата градина птици треба вода за пиење и капење, исто како што и тие имаат потреба од храна.Оваа птица тенџере може да се одржи доволно вода или храна за вашиот слатки птици и пеперутки за да уживаат, и дизајнот е жив, кои можат да привлечат повеќе птици на вашата градина.Птиците може да се подобрат вашата градина. ❦Мултифункционален Птица Бања : птицата бања не само што може да се капат на птици, но, исто така, служи како птица фидер.Отворено птица вани може да биде исполнет со семе или вода за задоволување на животните потреби на птици.Оваа птица тенџере може да се одржи доволно вода или храна за вашите птици и пеперутки да уживате во забавата на соседите. ❦Исклучителен Подарок Избори : Голема подароци за празниците, родендените, Денот на Таткото, на Мајката Ден, housewarming банкети или било кој повод.Вашите пријатели и семејството ќе љубов оваа смола птица статуа. ❦Природен Материјал : Направен од високо-квалитет смола материјал, силна и стабилна.Цврстата структура, високо-квалитетни бои, времето-отпорни, рѓа-отпорни, трајни, и може да се користи за многу години.Лесно да се чисти со вода.Хигиената е исто така многу важно да диви животни. 1. На високо-квалитетни производи, не-токсични и еколошки.2. Висок квалитет, ние само обезбедуваме на клиентите со високо-квалитетни производи и исклучителен дизајн детали.3. Вие нема да предвид фокс еже во вашиот двор.Всушност, нашите смола ќе се привлечат птици, пеперутки и други идеален мали животни да се капеме или .4. Лисицата еже е многу детални, и нејзините реални изглед, ќе ви даде двојно чувство : слатка лице полн со изрази, светла и љубопитни очи, природно држење на телото, и реални функции од носот да шепа.5. Речиси 2 метри висок, можете да го поставите овој здрав статуа насекаде во дворот како одржување-бесплатно, птица-friendly акцент, или направи некоја функција во градината.Од предградието на дворот на планинска колиба, рустикален и уметнички дизајн е многу добар.Можете дури и може да се користи како внатрешна декорација, бескрајни можности!6. Иако овој пејзаж акцент изгледа да биде издлабена на дрво, тоа е всушност сите временски услови смола, која може да издржи елементи (и природата) година по година и е одржување-бесплатно!7. Изгледа многу деликатна дрвени занаети.8.Лисица еж на трупецот има плитки слив.9. Рустикален и физички дизајн е и забавно и whimsical.10. Одржување слободни и издржливи.11. Користат на отворено или било каде во вашиот дом.

Кон својствата

Name:
Outdoor Bird Bath
Color:
rabbit, frog
Weight:
rabbit
Package weight:
rabbit
Size:
rabbit
Packing size:
rabbit
Material:
Resin
Packing:
boxed
packing list:
1*Outdoor bird bath :
notes:
Due to the lighting effect and shooting angle, the product has chromatic aberration, please understand. :
Due to manual measurement, product dimensions have tolerances. :
Најдобри предлози во категоријата