.

.

Cusa Чај & Кафе, Тенок Такт Билен Чај. Премиум Кофеин-Слободен Инстант Чај. Без Адитиви, Без Додаден Шеќер, Функционални Здравје. Подготвен во Секунди, го Прави Топла ил

Cusa Чај & Кафе, Тенок Такт Билен Чај. Премиум Кофеин-Слободен Инстант Чај. Без Адитиви, Без Додаден Шеќер,

DEN 539.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ТЕНОК ТАКТ БИЛЕН ЧАЈ kickstarts метаболизмот преку здрава дигестија со смирувачки навестување на цимет.Светлината уште комплекс, тоа е формулиран со функционална билки како tangerine кора, cassia семе, lotus leaf, и horsetail, и најдобро се консумира околу оброк да им помогне на поддршка на вашиот метаболизам и очисти систем.ПРЕМИЈА на ИНСТАНТ ЧАЈ е веќе не е oxymoron.Ние се користат патентирани технологии за да се осигура дека on-the-go погодност не се добие на начин на квалитет.Нашето нежно екстракција им овозможува на нашите производи на полн вкус, арома и здравствени придобивки што ние го сакаме во чај.ВИСТИНСКИ ОВОШЈЕ, ЛЕКОВИТИ БИЛКИ И ЗАЧИНИ.Овие tisane-стил чаеви се кето и paleo пријателски и полни со антиоксиданси.Во прилог на нивните здравствени придобивки, нашите чаеви немаат шеќери, без вештачки вкусови, без спојници и без конзерванси.ПРАВИ ТОПЛА ИЛИ ICED ЧАЈ : се Раствораат пие мешавина веднаш со 12-14oz на топла вода или тресете го во шише со ладна или iced вода.Ти си само секунди далеку од разбирањето зошто ние сме биле доделени 4 Глобалната Чај Првенство медали. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ.Подобар вкус и повеќе еколошки чај од парчиња, овие наградуван пакети ќе ги задоволи без разлика дали сте дома или со камперски оган.Ако тие не ги исполни вашите очекувања, дофат, во рок од 30 дена за целосно враќање на средствата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата