.

.

eTTgear Пипер Abrader Анти-Деформација, Додатоци Во Хотел/Скара/Пикник/Хотел/Печење/Западен Ресторан/Семејството Партија, 135x65(MM), со Зелена боја, 1 Парче црн Пипер Мелници /

eTTgear Пипер Abrader Анти-Деформација, Додатоци Во Хотел/Скара/Пикник/Хотел/Печење/Западен Ресторан/Семејството

DEN 1216.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Овој производ доаѓа со dustproof покривка, која може ефикасно да се спречи прашина.Овој производ е направен од зелена материјал, кој не е лесно да се остави над дамки од масло.Производот е опремен со фино брусење во употреба, кои прават да се чувствувате повеќе деликатна вкус.Овој производ е не - надразнување мирис.Производот е перат и монтажни, кој е лесен за чистење.Применливи Прилики : Хотел/Скара/Пикник/Хотел/Печење/Западен Ресторан/Семејството Партија/Менза/Ресторан/Семејство Боја : Зелена Материјал : Стакло Облик : Цилиндричен Облик Вкупно Нето Тежина : 75(G) Висина/Дебелина : 135(MM) Дијаметар : 65(MM) Пакет се Вклучени : 1 парче црн Пипер Мелници / Пиперки Мелница.Карактеристики : Овој производ доаѓа со dustproof покривка, која може ефикасно да се спречи прашина.Овој производ е направен од зелена материјал, кој не е лесно да се остави над дамки од масло.Производот е опремен со фино брусење во употреба, кои прават да се чувствувате повеќе деликатна вкус.Овој производ е не - надразнување мирис.Производот е перат и монтажни, кој е лесен за чистење.Степенот на дебелината на производот може да се прилагоди, што го прави полесен за користење.Производот е мал и компактен, кој е лесен за чување.Овој производ има тркалезна шише устата, која е во состојба да стои солза и носат.Овој производ е опремен со анти-пропадна перформанси во шише дното, кој спречува лизгање ефикасно.Овој производ е дизајниран со конци, кое не е лесно да се приклонуваат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата