.

.

Локалните Круни Северна Дакота Печ Капа

Локалните Круни Северна Дакота Печ Капа

DEN 671.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Предвремени затворање.Го ПРОСЛАВАТ ВАШИОТ ДРЖАВА – Плати во чест на вашиот роден град или да останат поврзани на вашиот омилен спомени со Локалните Круни Државата Печ Капа.Дизајниран со пријатна волна и премиум кожа, овој динамичен snapback е совршен начин да го изразат државата гордост.НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИ – Со вистински кожа закрпи и уникатни покрена вез, оваа капа е направен за да ги импресионираат и го издржат секојдневна облека.Изградени со 85% ткаени акрил и 15% волна материјали, капа, ја задржува својата структура, додека, исто така, развивање на класичен гроздобер носат со текот на времето.ПРИЛАГОДЛИВИ ЗАТВОРАЊЕ – со цел да се вклопи и мажите и жените, едноставна предвремени затворање ви овозможува да ја прилагодите на капа од вашата желба.Едноставно зголемување или намалување на должината на прилагодливи мулти-snap рака за безбедна одговара.Големини се движат од 7" до 7¾".УДОБНО SNAPBACK FIT – структурирана средината на круната дава оваа капа удобно, прилагодена се чувствуваат.Нашите класичен Локалните Круни кожни patch се наоѓа на предната страна како страна и назад пребивање овозможи кул воздух да тече преку главата на топли денови.НАПРАВЕНИ од СТРАНА на ЛОКАЛНИТЕ КРУНИ – земаат мостри за да се осигураме дека нашиот квалитет, се вклопуваат, и со нетрпение се сигурен и вистински, и секоја Локална Круни шапка е инспириран од вистински места и вистински луѓе.Лансиран во 2020 година, ние се гордееме на доведување свеж пресврт за изразување родниот град гордост.Со Локалните Круни, можете да претставник вашиот дом со капа дека се чувствува како еден.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата