.

.

Бенто Кутија Со Ice Pack Ручек Торба во Собата, 37OZ Бенто кутија за Возрасни Деца, Дојде Со Прибор, 6 Литар Изолирани Ручек Торба и Ice Pack, Leakproof, Трајни, BPA-Free и Храна-Безбедн?

Бенто Кутија Со Ice Pack Ручек Торба во Собата, 37OZ Бенто кутија за Возрасни Деца, Дојде Со Прибор, 6 Литар

DEN 1243.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

♥ БЕНТО КУТИЈА СО РУЧЕК ТОРБА ICE PACK КОМБО : Нашата бенто кутија вредност утврдена вклучува сè што ви треба, возрасни бенто кутија доаѓаат со вграден-во вилушка и лажица, ice pack, 6 литар изолирани ручек торба!Овие бенто ручек кутии се вклопуваат во ручек торба за лесен и удобен складирање, изолирани ручек торба и ice pack може да се чува храна топло/ладно за подобар вкус. ♥ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ и LEAKPROOF : Направен од BPA free, премија храна одделение материјали, ова е најдобриот бенто кутија за возрасни ручек контејнер за пакување на здрава храна, да се оди.На бенто ручек кутија е лесно да се отвораат и затвораат.Со 3 различни прегради, може да се земе комплетен оброк само во еден сад.Бенто кутија возрасни ручек кутија е 100% Leakproof за да се осигура нејзината хаос бесплатно, без протекување. ♥ЛЕСНО е ДЕЛ КОНТРОЛА, ОТСТРАНУВАЊЕ ВНАТРЕШНА ФАХ : Нашата обновливи бенто кутии за деца се лесни за употреба, се мијат, и продавница.На бенто ручек кутија со дел контрола ви помогне да се задржи вашата исхрана план и телесната тежина.Ако сакате да се земе салата или сендвич, ќе може да се отстрани внатрешната послужавник, употреба на надворешниот фах одделно. ♥ ИЗОЛИРАНИ РУЧЕК ТОРБА СО ICE PACK : За ручек кеса наредени со кул изглед, високо ефикасни aluminzed mylar, таа работи како ладилникот и ВКЛУЧУВА МРАЗ ПАКЕТИ со ткаенина покривање за да се задржи храна на совршена температура, својата безбедно, поздравниот отпорни на вода, лесен за чистење. ♥ ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : LOVINA бенто кутија+ Изолирани ручек торба+ Ткаенина покриени со ice pack+ Обичај се вклопуваат со лажица и вилушка + 2 години гаранција+ Голема поддршка на Корисниците на.На бенто кутија со ice pack и изолирани ручек торба направи е многу корисно во собата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата