.

.

Про Вратоврска 33722 Асортиман Сите не 'Рѓосувачки Челик Црева Менгеме Пакет со Опсег 1/4 на 2-3/4 (10 Парче)

Про Вратоврска 33722 Асортиман Сите не 'Рѓосувачки Челик Црева Менгеме Пакет со Опсег 1/4 на 2-3/4 (10 Парче)

DEN 316.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Асортиман Вклучува : (2) SAE Големина 4 Мини, (1) SAE Големина 6, (3) SAE Големина 12, (3) SAE Големина 20, и (1) SAE Големина 36 Црево Стеги.Бендот, домување, и завртка се сите од нерѓосувачки челик.Ниски Фреквенции : 1/4-Инчен.Висок Опсег : 2-3/4-Инчен.Завртка Големина : 6 mm дупчиња хексадецимален главата за Мини, 8 mm дупчиња хексадецимален главата за редовна обврска.Про Вратоврска мини црв вози црево стеги се прецизност направени од не ' рѓосувачки челик за да се обезбеди сигурен и долготрајна употреба.На 5/16 и 1/2-Инчен широк бендови, обезбедува одлична печат со број на црева материјали и уште не е доволно мала да се вклопи во тесни места.На дупчиња хексадецимален главата гром овозможува повеќе алатки за да се стегне стегачот.Сите не ' рѓосувачки челик изградба обезбедува супериорни отпорност на корозија.Про Вратоврска црево стеги, ќе работат на голем број на апликации од домашна употреба, авто поправка, морски, водовод, фарма, на ранч и индустриски.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата