.

.

ВЕН 3939T 2.8-Amp 9-Инчен Benchtop Бенд Видов

ВЕН 3939T 2.8-Amp 9-Инчен Benchtop Бенд Видов

DEN 4170.72

Залиха
Достапно за вашата нарачка

2.8 amp моторни ротира на ножот до 2460 метри во минута.Се создаде намалувања до 3-5/8 инчи, длабоки и 9 инчи, широк.Користи 62-инчен ножеви насекаде од 1/8 да 3/8 инчи големина.Пространа 12 x 12 инчи работа табела bevels до 45 степени.Вклучува 3/8-инчен-широк нож, а прашина порта, ограда, а митра се измери и 2-годишна гаранција.Се сеќавам кога алат всушност биле моќни?На ВЕН 9-инчен Benchtop бенд видов напади табли со прекини до 3-5/8 инчи, длабоки и 9 инчи, широк.2,8-Amp моторни ротира вклучени 3/8-инчен сечилото на до 2460 метри во минута.Дизајнот на овој видов користи 62-инчен ножеви насекаде од 1/8 да 3/8 инчи во ширина за двете сложена но моќни намалувања.Пространа работа Табела мерки во 12 x 12 инчи во големина и може да се beveled до 45 степени.Овој пакет вклучува корисна сметководствена се справи, а Митра колосек, на одборот прашина порта, ограда за создавање на директно намалување на, и прилагодливи сечилото гарда.Топката-лежишта даде на сечилото Непречено функционирање и долготраен живот За години на сигурен сервис.И, бидејќи тоа е ВЕН производ, вашиот ВЕН 9-инчен Benchtop бенд видов доаѓа поддржан од страна на две-годишна гаранција, на национално ниво мрежа на квалификувани услуга техничари и пријателски и корисни клиент телефонска линија за сите да бидете сигурни дека ќе се сеќавам на ВЕН.Се сеќавам, кога сте имале разноврсна и моќни машини за видов?Се сеќавам на ВЕН.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата