.

.

1949 Bowman #124 Дени Murtaugh Питсбург Пиратите Потпишан Дебитант Картичка Psa Авто - Бејзбол Slabbed Дебитант Картички

1949 Bowman 124 Дени Murtaugh Питсбург Пиратите Потпишан Дебитант Картичка Psa Авто - Бејзбол Slabbed Дебитант

DEN 964.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA/ДНК.Категорија; Бејзбол Slabbed Дебитант Картички. 1949 BOWMAN #124 ДЕНИ MURTAUGH ПИТСБУРГ ПИРАТИТЕ ПОТПИШАН ДЕБИТАНТ КАРТИЧКА PSA АВТО Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Дени Murtaugh сувенири.Питсбург Пиратите сувенири.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата