.

.

Батерија на Пакет Компатибилен со Xbox Серија X/S Контролер, 2 парчиња 1000mAh Батерии и се Игра Бесплатно полнење со 2 во 1 Микро USB Кабел

Батерија на Пакет Компатибилен со Xbox Серија X/S Контролер, 2 парчиња 1000mAh Батерии и се Игра Бесплатно

DEN 479.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Висок Капацитет на Батеријата Пакет】2 парчиња 1000m AH акумулатори, можете да го полните еден додека користење на другиот, ефикасно зачувај вашето време.Вграден-во заштитник чип подолго траење на батеријата за да recharges 2000 пати. (НЕ-ОЕМ Производ, ова е од третиот дел на фабрички). 【Брзо Полнење】батерија пакет за Xbox контролер целосно да ја наполните во 4 часа и да се обезбеди до 10-12 часа на игра време. 2 во 1 микро USB кабел за да го наплаќаат 2 батерии истовремено.Никогаш не го прекинете вашиот гејмерски време.Постои безбедност protction за оваа полнење батерии, во Текот на полнењето, во Текот на напон, Над сегашните и Кратки-коло Заштита.Вие не мора да се грижите за оштетување на контролорот дури и за преку-ноќ полнење. 【LED Означени Кабел】Ако сте со користење на повеќе контролори и треба да се провери батеријата нивоа, се врати за да ја проверите вашата батерија за xbox Серија S и црвени LED полнење показатели за да се сврти кон зелена еднаш контролори се целосно наполнета.Конечно, Оваа батерија пакет за xbox Серија X има полни заштита.Кога батеријата е целосно наполнета, вие не мора да се грижите за оштетување на контролорот дури и ако заборавите да ја отстраните батеријата во времето. 【Широко Компатибилен Полнење】 Батеријата Pack може да се компатибилни со Xbox Серија X / S контролори совршено надополнување додека играте или потоа што ќе ви овозможи да уживате часа непрекинато играње време. (Не одговара Xbox Еден, Xbox One X, Xbox Една S безжична контролори.). 【Она што Ќе Добиете за】се Добие оваа батерија пакет за вашиот Xbox Серија X/S контролер.Кажете збогум на расположливиот АА батерии!Надополнување додека играте или потоа што ќе ви овозможи да уживате часа непрекинато играње време.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата